Untitled document TORUN PORUSZA

Turniej Pamięci Edwarda Lamparskiego

Untitled document

Edward LamparskiW dniu 14.06.2014 odbył się pierwszy Turniej Pamięci Edwarda Lamparskiego - byłego zawodnika i trenera KS Start-Wisła Toruń, przedwcześnie zmarłego w wieku 56 lat w 2013 roku. W turnieju udział wzięło 12 zawodników. Zwycięzcą i najlepszym deblistą turnieju okazał się Waldemar Maniecki, drugi był Krzysztof Jóźków, a trzeci - Kamil Szwed. Dalsze miejsca zajęli: Aleksander Skop, Boris Skulmowski, Norman Skulmowski, Jerzy Rybka, Grzegorz Kowalski. Na szczególne wyrazy uznania zasługuje najmłodszy uczestnik turnieju, zawodnik KS Start-Wisła - Jakub Zoch, który jeden mecz wygrał, trzy zremisował i ostatecznie zajął 11 miejsce. Obecna była rodzina Edwarda Lamparskiego - jego żona Maria, córki: Emilia i Ewa z mężami i dziećmi, była też siostra Edarda. Wszystkim spodobała się formuła turnieju - gra podwójna, na czas z zmianą partnerów w każdym meczu. Po zakończeniu turnieju na grobie Edwarda zapaliliśmy znicz.

VII Otwarty Turniej Tenisowy o Puchar Prezesa KS Start-Wisła

Untitled document

W dniach 31.05 - 01.06.2014 po raz siódmy odbył się otwarty turniej tenisowy O Puchar Prezesa KS Start-Wisła. W finale Paweł Szmalc pokonał Grzegorza Siczka 6/3 6/2.

Dokumentacja poniżej.

 

Drabinki

Klasyfikacja turnieju

PÓŁKOLONIE ROBOCAMP

Untitled document

W związku z dużym zainteresowaniem PÓŁKOLONIAMI ROBOCAMP z tenisem ziemnym i robotami zapraszamy dzieci na III turnus w dniach 26-31 sierpnia 2013 r. na takich samych zasadach, jak poprzednie turnusy. Szczegóły w zakładce OBOZY i KOLONIE 2013  na naszej stronie internetowej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Untitled document

KS Start-Wisła organizuje w dniu 27 lipca 2013 r.

 

Integracyjny Turniej Tenisowy
dla członków Klubu Sportowego Start-Wisła Toruń

 

Warunkiem uczestnictwa jest członkostwo Klubu i opłacone składki członkowskie za 2013 rok. Będzie to turniej gry pojedynczej bez podziału na kategorie wiekowe i płeć, każdy z każdym, jeden supertiebreak. Jeżeli liczba uczestników przekroczy 10 osób, gry odbędą się w grupach. Zgłoszenia do dnia 25 lipca 2013 roku.

Weryfikacja w dniu 27 lipca 2013 r. o godz. 17.00. Początek gier ok. godz. 17.30. Wpisowe wynosi 20 zł.

Mile widziana obecność osób towarzyszących oraz własne wyroby kulinarne.

BELLA CUP 2013

Untitled document

W dniu 7 lipca 2013 r. zakończył się XIX Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup. W polskim finale Paula Kania pokonała Katarzynę Piter 6/4 6/4. Szczegóły na stronie www.bellacup.pl

Liga Tenisowa Kobiet

Untitled document Klub Sportowy zaprasza Panie do udziału w Kobiecej Amatorskiej Lidze Tenisowej KALT. Chęć udziału w lidze proszę zgłaszać w siedzibie Klubu Toruń ul. Przy Skarpie 4, pod nr telefonu 56 65 553 60, 505 822 564, lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Regulamin rozgrywek ligowych znajduje się w zakładce Liga tenisowa kobiet.

Złoty Mikołaj

Untitled document

Nasz zawodnik Mikołaj Jędruszczak (20 lat) zdobył dwa złote medale na tenisowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Mistrzostwa odbywały się w Bydgoszczy na krytych kortach SKT Centrum przy ul. Nowotoruńskiej 8 w dniach 26.02. – 03.03.2013.

Więcej…

Halowe Mstrzostwa Polski w kat. do 21 lat

Untitled document Bydgoszcz gości Halowe Mistrzostwa Polski w kat. do 21 lat (młodzieżowcy). Nasz zawodnik Mikołaj Jędruszczak dotarł właśnie do półfinału w grze pojedynczej. Gratulujemy

Wyniki Mikołaja Jędruszczaka w Narodowych Mistrzostwach Polski w Sopocie

Untitled document

Mikołaj JędruszczakW dniach 11-17.02.2013 r. zawodnik klubu KS "Start - Wisła" Toruń Mikołaj Jędruszczak wystartował w Narodowych Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbyły się w Sopocie.
Nasz zawodnik powrócił do rywalizacji w turniejach po 5 miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzjami stopy i nadgarstka. Mikołaj w parze z Markiem Pokrywką zostali rozstawieni w turnieju gry podwójnej z numerem 4.

Więcej…

SUKCES!!!

Untitled document

Nasz zawodnik Marcel Jędruszczak wygrał Turniej OTK Kadetów OSTRÓDA 2013 w grze pojedynczej i grze podwójnej w parze z kolegą klubowym Bernardem Muchą. Obu zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Szczegóły - WAMA-SPORT

Tenisowy Puchar Torunia 2012 - rozgrywki amatorskiej ligi tenisa

Untitled document

Zakończyły się rozgrywki amatorskiej ligi tenisa - Tenisowy Puchar Torunia 2012, pod patronatem KS Start-Wisła Toruń. W pierwszej lidze zwyciężył Robert Fijołek, drugie miejsce zajął Michał Kisielewski, trzecie - Waldemar Szmalc. W drugiej lidze zwyciężył Wojciech Pyrzyński, drugi - Karol Michalkiewicz, trzeci - Maciej Winiarski. Do rozgrywek zgłosiło się 32 zawodników, sklasyfikowano 29. Szczegóły w zakładce Liga Tenisowa - Wyniki.

Organizator rozgrywek KS Start-Wisła Toruń już dziś zaprasza wszystkich chętnych do udziału w przyszłorocznych rozgrywkach.

herbHerb województwa kujawsko-pomorskiego
 
Untitled document Toruń miastem sportu
AUREY BERGO...

PARTNERZY

Untitled document Fonte
Hotel Filmar
PZT
Tenis Travel
Untitled document word

SPONSORZY

Bella
APATOR
Untitled document jgsport
Untitled document ADA-PLUS
Copyright © 2016 Start-Wisła